Кому в Бобруйск, или почем нынче Апельсины

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Кому в Бобруйск, или почем нынче Апельсины » Поехали! » Творчество участников форума


Творчество участников форума

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

тут, думаю, и так все понятно.

Стихи/рассказы и прочая - СЮДА.

0

2

Когда-то в этих местах гремела война. Великая. Отечественная. Каждый человек был на счету и каждого, кто грудью стоял за Родину, ценили...
Старый Ветеран помнил эти дни. Он помнил, как грохотали танки на Курской дуге, как ужасна была осада Сталинграда, как решалась судьба великой страны в бою под Москвой. Как чествовали освободителей люди. Как их любили.
А сейчас он шел в точку скупки антиквариата. Шел отдавать часть самого себя - боевые награды. Но выхода не было. Ветерану не на что было жить. О старике забыли...
Стоя перед дверью, он все никак не мог решиться шагнуть внутрь. Однако пересилил самое себя. И переступил через порог. Аккуратно разложил свои награды на прилавке и стал ждать.
Вошел молодой Парень, явно из богатой семьи, к тому же, судя по повадкам, завсегдатай современных ночных клубов. Посмотрел на медали. Молча протянул толстую пачку купюр, собрал теперь уже его вещи и вышел.
У старого Ветерана защемило сердце. Это было единственное напоминание о тех событиях, и расстаться с этим было выше его сил. Но дело сделано...Он сел на скамью у окна и посмотрел на город, что деловито спешил куда-то. Город, который когда-то встречал тысячи бойцов, освободивших его, теперь не помнил тех людей и не чтил их память. Слеза покатилась по щеке сидящего у окна. "Рано или поздно все мы уйдем. Неужели ТУ войну тоже забудут, как забыли нас?"
Раздался звук шагов. Вошел тот самый молодой Парень с букетом цветов и коробкой. Молча положил перед Ветераном и вышел, все в том же безмолвии.
Старик открыл коробку. Там лежали все его медали, а поверх записка: "Спасибо".

0

3

Когда сказал ты мне: "Я больше не вернусь!"
и так вздохнул, будто навек прощаясь,
ты верно знал, что я засну и не проснусь,
и дверь закрыл, так грустно улыбаясь.

Ты верно понял - больше меня нет,
ведь ты забрал с собой моё существованье.
И пусть без поражений нет побед, -
я потеряла побеждать желанье.

А может я неверно поняла тебя?
А может мне всё это просто сниться?
Ведь я жила, тебя боготворя...
Нам, верно, просто стоит обьясниться!

Но скрип двери обманчивый порой,
и мы всё ждем, что кто-нибудь вернеться,
и мы всё ждем, что снова жизнь начнеться,
прислушываясь к звукам за спиной...

0

4

Тихий шепот летящего лета
Отражается в зеркале темном.
Я не знаю,зачем мне все это...
Воет ветер на улицах томных.
Посмотрю за окно - тишина.
Непроглядная,властная Ночь.
Что поделать? Её времена,
И она только может помочь.
А что нужно? Риторика это,
Не ответит любой средь живых.
Тайна жизни уж всеми воспета,
Вариантов есть много. Любых.
Да не нужно мне слово чужое...
Должен сам. Я ответа дождусь.
Трону небо своею рукою...
Не жалею,я знаю - вернусь...
Возвращаться - плохая примета,
Но не здесь,в моем мире укромном.
Тихий шепот летящего лета
Отражается в зеркале темном.

0

5

плять...напросились.ВЫЛОЖУ СВОЕ!!- :D

0

6

Ти усюди й ніде. Там ти є, а тут – уже ні. Тебе усього відігріває навесні Сонце. Тільки якусь частину більше, якусь – менше. Ти спокійний, але плавкий. Такий, щоб ні дати, ні взяти. Є і є. І на здоров’я. З гори до низу тебе вкрили хмари. Іноді вони дають тобі можливість дихати. Отим гидким повітрям Каїру, де кожен день повітря – 2 пачки Marlboro. I тим, що десь у горах. Якщо є взагалі. Ти розтулюєш очі, аби побачити, як я ображаюся, але в їх безжалісно б’ють залізні шпильки й гумові підошви. А ти мовчиш. Як партизан… До тебе наближуються, коли щось шукають, і стрімко йдуть геть, знайшовши. Не знайшовши – клянуть. Страшна доля. Отак тебе кляну і я. Кляну. Але кожного ранку вмиваю слізьми дощу, аби полегшити дихання через усі клітини твого тіла. Адже так важко бути… асфальтом.

Ти дивишся крізь небо. До тебе не дійти, не доїхати. Кожен сподівається десь у глибині душі тебе побачити, та ти – невидимий. Вдень до тебе не дотягнутися найдовшою рукою. Вночі ти пасив. А вранці – існуєш для себе, доки місто не отямиться. Кожен прагне бути там, де ти вже є. Їм здається, то нормально. Ти – предмет поклонінь і повних ненависті очей. Моїх також. Вони всі свердлять – свердлять – свердлять, висмоктують душу. А потім бачать, що все дарма. Бо ти – одна велика дірка, яка складається з маленьких тріщинок, що заглиблюються в мене з дощем і снігом. З усим, що ти несеш. Ти вже звик для своєї геніальної ролі в простому нікому не відомому кіно. Тобі так боляче бути… озоновим шаром.
-

0

7

Кто читал,кто нет - разберетесь,думаю :)

Ти знаєш, якщо зоряне небо розділити навпіл, то вийде не дві половини, а одна ціла півсфера, яка віддаляє світ від темені, жарт від прикрощів і тебе від мене. Мабуть, найстрашніше – втрачати, тільки знайшовши. Хоча ні, - знаходити, втрачаючи. Ти бачиш небо? Воно – як символ наявності цілі. Небо – ціль. Море – ціль. Ти – ціль. Чи ні?.. Здається, моя ціль іде до мене. Іде-іде-іде… Зупиняється?.. Так, зупиняється… Який несвідомий кінець. Дуже дивно: коли я встаю рано вранці, п’ю гарячу каві, що давно в’їлася мені в мозок, розплющуючи думки, йду… Куди? На 100 метрів ближче до тебе, а може, і ні. Коли-небудь хочеться прокинутися і відчути, що ти – поряд. Не в плані банального розподілу ліжка. Просто поряд, аби бути поряд. Аби прокинувшись вночі я знала, що знаходжуся під наглядом. Як в’язень? Чи психічно хворий?.. Ні… Добровільна жертва, скоріше. Тільки от не знаю, хто мене примусив. Чи попросив?.. Не думаю, щоб хто-небудь насмілився. Ти ж знаєш, яка я… Хоча ні, не знаєш. Для тебе я не можу бути вогнем. Хіба, полум’ям… Так, аби гріти, але не нищити. Аби надкушувати, та не доїдати… А я все-таки егоїстка. Не через черезмірну любов до себе, не через бажання жити. То все не про мене – через те, що я не люблю боротися. Ненавиджу, але завжди борюся до останнього. Завжди. Поки не досягну свого. А за тебе – не можу. Бо розумію, що безглуздо. Бо немає предмету боротьби. Він ніби видуманий. Точніше, ти. Бо ти є, але не існуєш. Не існуєш, тому що іноді розумію, що через 5 років заплющивши очі я не пам’ятатиму, як ти виглядаєш. Чи виглядав, точніше. Засипаючи, я не чутиму твій голос, а, розпиваючи терпке вино в колі друзів, не зможу розказати, повторити жодного твого жарту…
Ти знаєш, страшно. Страшно жити і не жити. Але страшніше за все – думати. Коли починаю думати, в чім справа, щось у мені тріскається. Капіляри? Ні, то дурниці. То все скло… Оте скло, яке допомагає мені тримати мою натягнуту посмішку. З роками все мине… Все-все… Але я хочу, аби ти, прокидаюсь вранці, бачив оте, що люди називають Сонцем, аби воно тебе гріло. Вночі ж, коли будеш засинати, хай тебе радують зорі. Насправді то все не Сонце і не незліченні зорі, а моя душа. І вона світитиме доти, доки стане сил… А як не стане, купуватиму акумулятор… Спеціальний акумулятор для світла і мого скла… Або просто каву…

0

8

Учора по радіо щось кричали про кінець світу. Вона вийшла з під"їзду і тихо проскрежетіла зубами,що той кінець не настане.Принаймні за її життя.
Вона довго ходила вулицями,а її очі повторювали те саме й те саме.
Вона побачила фонтан. З рота лева витікала вода,аби знов туди потрапити."Яка несвідома смерть,- подумала вона,- обов"язково колись камінець буде в його пащі. А я - житиму..."

и еще раз прикрепляю мыло.специально для тебя,Ник!!! :**-

БЛЯ!!!!!

Отредактировано Myzrael (2008-03-30 18:24:15)

0

9

Бачиш отой кленовий листочок, що якимось дивом залишився на дереві? Один-єдиний на цілий сад…чи на цілий світ?... Він якось дивно скручується в одну сторону, наче намагаючись від тебе щось сховати. А потім – вигинається в інший бік… Так, наче готовий, аби йому стріляли в груди. Колись я читала, наче, що ширше ти відчиняєш обійми, то легше тебе розіп’яти. А він до цього несвідомо готується… Точніше, я. Іноді здається, готовий до всього… а виявляється, ні… Отак на дорозі може зустрітись якась шпилька, що тебе надійно приколе до себе, темний тихий куток, де ти залишишся від сьогодні й назавжди… І ще один варіант: можна залетіти до ліфту… То такий незвичайний конвеєр людської душі… Відправляючий туди, де ти вже  просто не маєш бути. На жаль, ти не знаєш, хто його вигадав, те правило. Але спокійно виконуєш його… І знову плутаю… То я про себе, наче… ліфт…щодо ліфту…а там – кінець. 2 поверх. То навіщо ліфт? Щоб розгубити щось дорогою. А розгубити – аби забути. Забути те, що нищить. Загубити… За-гу-би-ти… а що за воно залишиться?.. Теплий смуток… Який можна плекати, як сплячу дитину… Як того, хто вже за годину втратить пам’ять. Знаєш що? Можеш втрачати!.. А я буду архівом. Листком – архівом, ніжка якого – кореневий каталог root, прожилки – boot. А оті проміжки червоно – коричневого кольору невідіпраної крові – область data. Пуста… Що маю? Лист, обглоданий гусінню… Нехай. Відновлюся… Встигну… Зможу… Вистачить сил… Принаймні до кінця цього життя…

0

10

С лица циркача слетела маска,
    и показалось уродливое,истерзанное
    временем лицо старого маленького
    карлика...

Вот ты стоишь и я стою.
С тобою мы равны для мира.
Я погибаю на краю:
В твоей душе моя сатира.

Вот грим упал и свет пролит.
В кровавом замке стены стынут.
Тебе Господь благоволит...
Только сегодня ты - покинут.

Вот смех пропал и зал молчит.
Уж нет улыбок многократных.
Слепой старик - разбитый щит.
Смешная смерть... Смешных парадних.

0

11

Небо подернулось тучами птиц,
Солнца не видят тысячи лиц,
Демоны пляшут на нервах людских,
Тянут на сушу чудовищ морских...

Черное солнце царит над землей,
Темный полог распростерся над нею...
Смерть,да и жизнь сомкнулись змеей...
Ветер могильный с севера веет.

Давится счастье,любовь и покой,
Кровь здесь прольется глубокой рекой...
Кажется всем,что спасения нет...
Но сверкнул сверху молнии свет...

Черное солнце царит над землей,
Темный полог распростерся над нею...
Смерть,да и жизнь сомкнулись змеей...
Ветер могильный с севера веет.

Вспышка,огонь,первобытное время...
Где вы все,где наше вечное племя?
Мы соберемся - была не была!
Черного солнца рассеется мгла...

0

12

Світ  зорі вночі, мов примара.
Мов щілина поміж дверима.
Чом на серці такі мені чари?
Чом так тихо?.. і вітер не грима?..

Світло від очей - то видіння.
Ніжний пелюсток - крові згусток.
Так набридло мені шепотіння.
Так набрид п"янкий шарм відпусток.

Світлий день весни - темний ранок.
Пропускай свої човни в небо.
То твій Захід, що мій світанок.
То мій Сонця Схід. То так треба...

0

13

Черные туманы - вестники торнадо...
Горе и беда идут за ними вслед,
Может,кто-то думает - так надо,
Но я точно знаю - нет.
Колокол несчастья там,вдали,звенит...
Возникает тьма,умирает свет.
Может,кто-то думает - убит...
Но я точно знаю - нет.
Мир восстанет,сбросит тьмы поверья!
Не вернётся снова тьма на много лет.
Может,кто-то думает - не верю!
Только я скажу им - нет.

0

14

Вновь ревут снаряды над моей тропою.
Вновь стреляет кто-то - целится по мне.
Вновь кричат мне что-то - крик подобен вою.
Дальше я иду. А пули-то...по мне.

Взрыв, другой, опять...пристрелялись, гады.
Но идет без устали Агасфер войны.
Я смотрю вперед, и воины мне рады...
Дальше я иду. В блеклый свет луны.

В спину выстрел. Грохот,дым...Но нет.
Не убить меня игрушкою-ружьем.
Там, на горизонте зари разлился свет...
Я дойду туда. Там и подождем.

Странствует по свету вечный дух войны,
Собирая дань, собирая...
Пусть стрельба по мне - рукавом весны
Я стираю их, забираю...

2.04.2008

0

15

кросавцы...мну свои последние,пожалуй,сбережет... :confused:

0

16

ёпт я ща сижу тупо в шоке...
йа тупой, нифиха йа не умею писать(

0

17

дык я вот редко пишу, когда вштырит ;)

0

18

а не обязательно уметь...я вот не умею,но пишу.и писать не обязательно - у тебя могут быть незаурядные способности к чему-нить гораздо более интересному...я вот в 15 лет рисовать начала.а петь умела,но забросила..голос садиться стал.счас уже некуда - пора опять начинать:)

0

19

все таки ниипацо творческие я прям балдею...мож созрею и тож чего-нить своего кину.....
маладци
камменты мои вы ужо в асе получали

0

20

Мерси )

пойду, как человек сугубо творческий, и кое-где ебнутый, и чего-нибудь еще натворю.

0

21

сцуко..........йа ему крмплимент, а он......... :tomato:
и не тока ему :crazy:
кста, чем crazy отличаеццо от insane??????????????

0

22

ыыыы

чем-то уж точно :)
тем же, чем и "ебнутый" от "ебанутый на всю голову"

0

23

ну,по ходу,insane - в основном о душевнобольных,тип которые лечаццо.а вот crazy у нас в государстве добрых 40млн :)

0

24

В таверне Хэлласа стоял обычный для такого места шум и гам. Отовсюду звучали требовательные вопли: "Еще пива, Мэйор!" Толстый Мэйор - трактирщик - в свою очередь в долгу не оставался, успевая и наорать на прислугу, и запросить нужную сумму за очередную кружку. В углу какой-то рыцарь громко бахвалился, что, дескать, он, великий, могучий и еще черт знает какой Эриот, не боится никого и ничего! Любопытствующие собрались вокруг и внимали истеричному крику вояки:
- Да я в 13 лет уже убил минотавра вот этим вот мечом! (после этих слов подвыпивший боец совершил движение, призванное продемонстрировать его фехтовальное искусство)
- Врешь!
- Знаем мы таких героев!
- Ты даже меч вынуть не можешь!

И лишь один человек в огненно-красном плаще остался невозмутим. Допив пиво, он тягуче произнес:
- Эриот, а чем ты можешь доказать свою непобедимость?
В таверне сразу стало намного тише - старого Иллирия в городе уважали.
- Возможно, у тебя есть какие-то боевые трофеи?
- Я..я...дома я их оставил! Но я готов хоть сейчас пойти и убить любое чудище! Хоть дракона!
- Хм.
- Да! Дракона! Где ближайшее логово? Я пойду туда сейчас!
В зале услужливо зашептали:

- А вон в том лесу!

Народу хотелось зрелищ.
Обрадованный герой выскочил из таверны, как ошпаренный.
Иллирий посидел чуть-чуть, смотря в одну точку. В его голове пронеслись мысли: "Экий дурак. Угробит ведь себя почем зря. Впрочем, сам виноват".
Дракон поднялся и вышел из трактира. Впереди его ждал настоящий обед.

0

25

кросафчег...мне нравится определенно.счас впадло набирать,я в отрубях,завтра-послезавтра наберу одну вещь авторства парня,с которым мы книгу издавать собрались.так вот у него в одном рассказе тож есть пунктик классный,подобно этому

0

26

Доброго дня, Земле, планета життя. Десь там, на
окраїні Міста, по запиленій трасі повільно
пересувається автомобіль. Йому байдужі усі людські
почуття, увесь цей непотріб. Він сховався від світу
за непробивною завісою чорного кольору, такого ж, як
і його шкіра. З вікна показалася рука, що тримала
сигарету. Ліниво та розважливо струсила попіл. І так
само незалежно повернулася на своє місце - мабуть,
на обите хутром кермо. Заревів мотор, і через
декілька секунд чорний джип ("Лендровер"? а, може,
"Брабус"?) вже здіймав куряву на горизонті,
рухаючись прямо на схід, в палаючу зірку.
Упоперек дороги котилося перекотиполе. Воно могло б
розповісти багато чого, але рослинам мови не було
дано, та й нікому вже було розповідати. Отже, воно
мовчало, повільно простуючи мертвими судинами
автостради, жалібно тягнучи свої гілочки до слідів
коліс.
Джип їхав далі, слідуючи своєму, невідомому нікому
маршрутові. Зрештою, чи так це важливо? Цей Агасфер
Атомної Епохи був єдиним, що залишилося від колись
могутніх цивилізацій. Він здавався марою, чимось
нереальним, страхітливим.
Джон Бейлор прокинувся. Скрізь його оточувала
повсть. Біла одежина, брудно-біла кімната... "Але ж
я бачив це! Це буде насправді!" - спочатку
беззвучно, а тоді гучніше и гучніше, як заведений,
закричав Бейлор. Він не міг не кричати - це
проривало його душу. І навіть після чергової дози
димедролу його стихаючий голос усе шепотів: "Ми
приречені". Санітари пересміювалися, адже ця історія
повторялася щоденно.
Ракета живе лише коротку мить польоту. Кожна з них
знає, що якщо її збудили, то значить - настав час
очиститися, досягти просвітлення, піти в небуття,
осяяти себе чарівним ореолом енергії, що
вивільнилася. Ракети прокинулися від летаргії. Вони
жили, і навряд чи можна передати металеву радість
срібних сигар із урановими боєголовками, не з"їхавши
з глузду. Але кожне життя неодмінно коли-небудь
перерветься...

0

27

я уже откомментила тебе в приват - пэрсык!!! (НЕ гнилой) :)

0

28

:writing:

0

29


Маладетс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0


Вы здесь » Кому в Бобруйск, или почем нынче Апельсины » Поехали! » Творчество участников форума


apbb.ru